Produkty

BELLAGIO

Materac Bellagio  został opracowany z myślą o tych, którzy oczekują od materaca komfortu, luksusu i higieny. Bellagio to materac, którego profilowane wnętrze tworzy tzw. strefy komfortu dzięki temu idealnie nadaje się dla osób które śpią na wznak ale też w pozycji bocznej.  Grubo pikowany pokrowiec materaca posiada wnętrze wypełnione innowacyjnym materiałem pianką visco  I-fo@m. Najnowsze nanotechnologie produkcji pianki umożliwiają dzisiaj łączenie pianki z mikrokapsułkami  PCM (Phase change meterial). Jest to najbardziej zaawansowany etap w ewolucji materiałów poliuratanowych, w piance zawarte są miliony mikrokapsułek , które dzięki tak ogromnej liczbie i minimalnych rozmiarach nanocząsteczek  , są w stanie szybko i aktywnie reagować. Wynikiem tego jest idealna regulacja temperatury.

Materac Bellagio jest certyfikowanym  produktem medycznym,  poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej. 

Wysokość materaca +/-25  cm + 3,7cm topper
Twardość materaca :  3-4 lub 4-5  (skala 1-6)  odwracalny wkład piankowy

Pokrowiec materaca :
Tkanina pokrowca została wykonana z połączenia trzech naturalnych materiałów : srebra, węgla i celulozy drzewnej. Współczesna zachodnia medycyna uznaje, że srebro jest najskuteczniejszym środkiem przeciwbakteryjnym. Włókno węglowe/carbon dzięki wyjątkowej budowie morfologicznej ma właściwości antystatyczne. Wiskoza pozyskiwana z celulozy drzewnej idealnie odprowadza wilgoć i reguluje temperaturę. 

Wypełnienie pokrowca :
2cm pianka Polygel miękka oddychająca pianka ,
2cm pianka i-fo@m regulująca temperaturę.
Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

Rdzeń materaca :
Wymienialny topper wewnątrzny visco piramidal shape 3,7cm o gęstości 45kg/m 
Pianka Viscofoam Pneumatic  gęstość 45 kg/m² - 7 cm, stabilność 2.0 KPA 
Pianka Newlattex  wysokoelastyczna 32 kg/m²  - 7 cm, stabilność 3.8 KPA
Pianka Polilattex wysokoelastyczna 28 kg/m²  - 7 cm, stabilność 3.9 KPA

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca
Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

Antyalergiczny

Antybakteryjny

Antyodlezynowy

Bariera węglowa

Ekologiczna produkcja bez CFC

Ochrona przeciw roztoczom

Odporny na deformowanie się

Odpowiedni do stelaży regulowanych

Odprowadza wilgoć

Ortopedyczny

Pakowany próżniowo

Pianka pamięci kształtu

System wentylacji

Włókno antyalergiczne

Zdejmowany pokrowiec

Miękki dotyk

Pranie w 30c