Produkty

OPTIMA FRESH

Ten model zasługuje na szczególna uwagę ze względu na zastosowane innowacyjne rozwiązania, wyjątkowy design i komfort. Materac jest dedykowany dla szerokiej grupy klientów ze względu na jego uniwersalność, komfort i stopień twardości. Optima Fresh łączy w sobie tradycyjne sprawdzone materiały jak naturalne włókno z celulozy drzewnej – viscose i zaawansowane technologicznie pianki jak I-fo@m z mikrokapsułkami PCM regulującymi temperaturę materaca podczas snu.  Górna warstwa rdzenia materaca jest wykonana z pianki pamięci kształtu - pneumatic VP która szybko reaguje na nacisk idealnie dopasowując się do kształtów ludzkiego ciała.  Główną funkcją materiału jest punktowa redukująca nacisku i zapewnienie komfortu. Podłożem materaca jest sprężysta, utwardzana i przewiewna pianka Polilattex, która właściwie unosi wagę i stabilizując kręgosłup.

Materac Optima Fresh jest certyfikowanym  produktem medycznym,  poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

 

Wysokość materaca +/- 26 cm

Twardość materaca :  3- 4 (skala 1-6)

 

Pokrowiec materaca :

Luksusowy pokrowiec materaca Optima Fresh jest z naturalnej celulozy drzewnej – viscose. Włókno tej tkaniny efektywnie wyłapuje wilgoć i szybko odprowadza ją. Wnętrze pokrowca jest wykonane z dwóch materiałów, pierwszy z nich to miękka pianka

Wypełnienie pokrowca :

2cm pianka Polygel miękka oddychająca pianka ,

2cm pianka i-fo@m regulująca temperaturę.

Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

 

Rdzeń materaca :

Pianka Viscofoam Pneumatic  gęstość 50 kg/m² - 6 cm, stabilność 1.9 KPA

Pianka Polilattex wysokoelastyczna 32 kg/m²  - 14 cm, stabilność 3.6 KPA

 

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

Antyalergiczny

Antyodlezynowy

Ekologiczna produkcja bez CFC

Nie Odwracalny

Odporny na deformowanie się

Odpowiedni do stelaży regulowanych

Odprowadza wilgoć

Ortopedyczny

Pakowany próżniowo

Pianka pamięci kształtu

System wentylacji

Włókno antyalergiczne

Zdejmowany pokrowiec

Miękki dotyk

Pranie w 30c