Produkty

ALLEGRO FRESH

Materac Allegro Fresh został opracowany z myślą o ludziach, którzy lubią stabilne podparcie i twardsze podłoże. Uniwersalność i komfort materaca w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Odpowiednia stabilność i sprężystość  pozwoli na swobodną zmianę pozycji podczas snu.  Zastosowana w górnej części pokrowca pianka Polygel nadaje wyjątkową miękkość i zwiększoną oddychalność, a pianka z kapsułkami żelowymi pozwoli na regulację temperatury podczas całej nocy. Podłożem materaca jest sprężysta, utwardzana i przewiewna piana Polilattex, która właściwie unosi wagę  stabilizując kręgosłup.

Materac Allegro Fresh jest certyfikowanym  produktem medycznym,  poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

 

Wysokość materaca +/- 26 cm

Twardość materaca :  5-6 (skala 1-6)

 

Pokrowiec materaca :

Pokrowiec materaca Allegro Fresh  jest wykonany z higienicznej i antyalergicznej tkaniny. Wnętrze pokrowca jest wypełnione otwartokomórkową pianką Polygel zapewniającą swobodny przepływ powietrza oraz innowacyjnym materiałem pianką i-fo@m. Materiał ten zawiera miliony mikrokapsułek PCM (Phase change meterial), które dzięki tak ogromnej liczbie i minimalnych rozmiarach nanocząsteczek, są w stanie szybko i aktywnie reagować. Wynikiem tego jest idealna regulacja temperatury.

Wypełnienie pokrowca :

2cm pianka Polygel miękka oddychająca pianka ,

2cm pianka i-fo@m regulująca temperaturę.

Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

 

Rdzeń materaca :

Pianka Viscofoam Pneumatic  gęstość 50 kg/m² - 2 cm, stabilność 1.9 KPA

Pianka Polilattex Frim wysokoelastyczna 32 kg/m²  - 18 cm, stabilność 3.9 KPA

 

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

Antyalergiczny

Ekologiczna produkcja bez CFC

Odporny na deformowanie się

Odpowiedni do stelaży regulowanych

Odprowadza wilgoć

Ortopedyczny

Pakowany próżniowo

Pianka pamięci kształtu

System wentylacji

Włókno antyalergiczne

Zdejmowany pokrowiec

Pranie w 30c