Produkty

ALOE VERDE

Komfort , higiena i uniwersalność to cechy jakie łączy w sobie materac Aloe Verde. Połączenie komfortowej wierzchniej warstwy materaca  i  stabilnej podstawy powoduje iż aloe verde  jest idealnym rozwiązaniem dla większości z nas. Rozkładająca punktowo nacisk miękka pianka visco pneumatic usprawnia krążenie krwi i  idealnie dopasowując się do krzywizn kręgosłupa. Absorbcja nacisków w strefie ramion i bioder zapewnia niezrównany komfort podczas snu. Podstawa materaca wykonana jest ze sprężystej pianki Polilattex, która gwarantuje właściwe podparcie kręgosłupa i utrzymanie wagi do 130kg dla jednej osoby.

Materac Aloe Verde jest certyfikowanym  produktem medycznym,  poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej. 

Wysokość materaca +/- 23 cm
Twardość materaca :  3-4 (skala 1-6) 

Pokrowiec materaca :

Pokrowiec materaca Aloe Verde jest wykonany z naturalnego włókna viscose wykonanego z celulozy drzewnej. Tkanina  zastosowana została technologia mikrokapsułek PCM , które uwalniają naturalną esencję aloesu o działaniu antybakteryjnym i odżywczym dla cery. 
Wnętrze pokrowca wypełnia warstwa 2cm pianki visco foam nadając efekt miękkiego dotyku. 
Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi

Rdzeń materaca :

Pianka Viscofoam Pneumatic  gęstość 50 kg/m² - 6 cm, stabilność 1.9 KPA 
Pianka Polilattex wysokoelastyczna 32 kg/m²  - 14 cm, stabilność 3.6 KPA

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

 

 

Antyalergiczny

Antyodlezynowy

Ekologiczna produkcja bez CFC

Ochrona przeciw roztoczom

Odporny na deformowanie się

Odpowiedni do stelaży regulowanych

Odprowadza wilgoć

Ortopedyczny

Pakowany próżniowo

Pianka pamięci kształtu

System wentylacji

Zdejmowany pokrowiec

Miękki dotyk

Pranie w 30c