To doskonały wybór, jeśli oczekują Państwo od tego rodzaju produktów zapewnienia Wam wysokiego komfortu, luksusu i higieny. W naszej ofercie dostępne są również wyroby antybakteryjne, dzięki którym można zagwarantować sobie zdrowy sen. Wyróżniają się one odpowiednią strukturą. Zbudowane są z pianek o specjalnych właściwościach, które ograniczają namnażanie się drobnoustrojów w ich wnętrzach.

Z kolei zdejmowane pokrowce z możliwością prania w pralce ułatwiają utrzymanie produktów w czystości. To ważne, ponieważ miejsce, w którym się śpi, jest idealną przestrzenią dla bakterii. Ich rozwojowi sprzyja np. wilgoć od potu, ciepło płynące z ciała, złuszczający się naskórek i inne czynniki.

Moc srebra w materacach antybakteryjnych

Ten pierwiastek uważa się za najskuteczniejszy środek przeciwbakteryjny. Dlatego też srebro ma zastosowanie w dostępnych tu produktach. Jony tego metalu przyklejają się do błony komórkowej bakterii i hamują wydzielanie enzymów niezbędnych do życia mikrobów. Ten proces powoduje ich unieszkodliwienie.

Poza srebrem w naszych produktach znajdują się również inne elementy, które blokują namnażanie się drobnoustrojów. Ponadto wszystkie modele mogą mieć różną twardość. Tego rodzaju wyroby umożliwiają wygodny sen i pozwalają zmniejszyć odczuwalne objawy alergii, takie jak katar, kaszel, łzawiące i szczypiące oczy czy duszności.

Higiena otoczenia, w którym na co dzień śpimy, jest równie ważna, jak sam materac, który zapewnia komfortowy wypoczynek każdej części ciała. Warto zadbać zarówno o wygodę, jak i o czystość, wybierając jeden z naszych modeli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj
produkt-medycznyantyalergicznyantybakteryjnyantyodlezynowybariera-weglowaekologiczna-produkcja-bez-cfcodpowiedni-do-stelazy-regulowanychodprowadza-wilgocortopedycznypakowany-prozniowopianka-pamieci-ksztaltuochrona-przeciw-roztoczompranie-chemicznesystem-wentylacjizdejmowany-pokrowiec
Materac miękki h1 - Bellagio Mollyflex
Zamknij

BELLAGIO

antyalergicznyantybakteryjnyekologiczna-produkcja-bez-cfcmiekki-dotykodpowiedni-do-stelazy-regulowanychpakowany-prozniowopianka-pamieci-ksztaltuwlokno-antyalergicznezdejmowany-pokrowiec
Zamknij

SILVER Fresh