Poradnik

Materace od Mollyflex. Dlaczego warto? 10 powodów!

Materace od Mollyflex. Dlaczego warto? 10 powodów!

Dobry materac to inwestycja w komfort, wygodę oraz dobre samopoczucie. Jak wybrać ten idealny i na co warto zwrócić szczególną uwagę? Choć każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania, to jedno pozostaje niezmienne – materac powinien dbać o zdrowie naszego kręgosłupa. Takie właśnie są materace Mollyflex, które posiadają status wyrobów medycznych, gwarantując zdrowy, regenerujący sen. Poznaj 10 powodów, dlaczego warto wybrać materace włoskiej marki Mollyflex.

1. Pasja

Dążenie do doskonałości bierze się z pasji. Materace włoskiej marki Mollyflex powstają z myślą o zdrowiu i komforcie korzystających z nich osób, gwarantując najwyższą jakość snu. Innowacyjne podejście, testowanie nowych materiałów i technologii oraz dbałość o idealny wygląd oferowanych produktów to znaki rozpoznawcze producenta, który od wielu lat dostarcza zdrowe materace, poduszki i akcesoria klientom z całego świata.

2. Doświadczenie

Pasja to motor napędowy każdej marki, jednak nie zastąpi ona doświadczenia, które pozwala zamienić ideę w innowacyjny produkt. Mollyflex istnieje na rynku od 1980 roku i niezmiennie zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Jest to możliwe dzięki rzemieślniczemu doświadczeniu, które procentuje niesamowitym komfortem snu. 42 lata na rynku i zadowoleni klienci na całym świecie to imponujący wynik!

3. Certyfikaty

Żyjemy w czasach, w których liczy się ilość, pozostawiając daleko za sobą kwestie jakości, jednak marka Mollyflex niezmiennie dba przede wszystkim o zdrowie użytkowników swoich produktów. Potwierdzeniem tego są uzyskane certyfikaty jakości, wśród których znajdziemy m.in. rzadki i bardzo rygorystyczny certyfikat CertiPUR. Materace Mollyflex uzyskały także certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, BUREAU VERITAS, TÜV Rheinland® oraz spełniają normę jakości ISO 9001 2015.

4. Innowacyjne technologie

Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii materiałowych, produkty marki Mollyflex doskonale podpierają ciało, dbając o właściwe ułożenie kręgosłupa w czas ie snu, usprawniają regenerację organizmu oraz redukują m.in. zaburzenia krążenia.

5. Najlepsze materiały

Materace marki Mollyflex powstają z wykorzystaniem certyfikowanych, wolnych od szkodliwych substancji chemicznych oraz antyalergicznych materiałów. Zaliczamy do nich nie tylko innowacyjne pianki, ale również naturalne tkaniny, dzięki którym możliwe jest zadbanie o właściwą wentylację i utrzymanie zdrowego mikroklimatu materaca. W autoryzowanych salonach partnerskich marki dostępne są jedynie materace powstające z materiałów przyjaznych zdrowiu.

6. Dbałość o szczegóły

Oferowane przez włoską markę materace, poduszki i akcesoria do materacy stają się ozdobą sypialni. Dbałość o każdy szczegół widoczna jest m.in. w wykończeniu produktów, które uwzględnia zastosowanie zdrowych, naturalnych tkanin i subtelnych detali.

7. Słuchamy potrzeb naszych klientów

Materace Mollyflex powstają z uwzględnieniem najbardziej wygórowanych potrzeb osób, które chcą poprawić stan zdrowia i jakość swojego życia, rozpoczynając od zmian w sypialni. Ukierunkowanie na ciągły rozwój uwzględnia słuchanie sugestii klientów i wprowadzanie niezbędnych zmian, które wpływają na komfort snu.

8. Duży wybór asortymentu

W asortymencie marki Mollyflex znajdziemy produkty, które z łatwością dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Materace Mollyflex cechują się dużą różnorodnością zastosowanych rozwiązań technologicznych i materiałów, odmienną twardością, rozmiarem oraz wysokością, co sprawia, że doskonale sprawdzą się w każdej sypialni. Na uwagę zasługują także akcesoria do materacy i poduszki, których nie mogło zabraknąć w ofercie marki.

9. Jasno określony cel: osiągnięcie najwyższej jakości snu, komfortu i relaksu

Mollyflex niezmiennie dąży do określonych celów, wykorzystując dostępne narzędzia innowacyjnych technologii i testując nowe rozwiązania, aby jak najlepiej sprostać stale zmieniającym się oczekiwaniom klientów oraz redukować zagrożenia związane m.in. z szybkim tempem życia, które sprawia, że śpimy coraz mniej.

10. Gwarancja satysfakcji z dokonywanych zakupów

Kupując materac, chcemy od razu odczuć związane z tym korzyści. Materace marki Mollyflex to produkty, których wysoka jakość gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu. Potwierdzeniem jest tutaj wieloletnia gwarancja na rdzeń materaca, który nawet po 10 latach będzie prawidłowo podpierał kręgosłup i pozwalał na regenerujący sen.

Powiązane wpisy