Poradnik

Poduszka piankowa – dlaczego warto ją wybrać?

Poduszka piankowa – dlaczego warto ją wybrać?

Poduszka piankowa to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które przewyższa swoimi zaletami poduszki z pierza oraz poduszki wypełnione syntetycznymi włóknami. Kupując poduszkę piankową, możemy mieć pewność, że jest to produkt antyalergiczny, co jest niezwykle ważne nie tylko dla osób, które cierpią z powodu objawów alergii. Dlaczego warto zdecydować się na zakup poduszki piankowej i jak wybrać tę najlepszą? Podpowiadamy.

Poduszka piankowa pozwala na prawidłowe podparcie głowy, dzięki czemu zmniejsza się obciążenie kręgosłupa szyjnego oraz mogą być skutecznie redukowane dolegliwości w jego obrębie, które są spowodowane np. postępującym procesem zwyrodnieniowym. W salonach partnerskich MollyFlex dostępne są jedynie produkty najwyższej jakości, które posiadają status wyrobów medycznych, dzięki czemu w odpowiedni sposób oddziałują na organizm, gwarantując zdrowy, spokojny sen.

Poduszka piankowa poduszce piankowej nierówna…

W przypadku wyposażenia naszego łóżka jakość ma znaczenie! Nie warto iść na kompromisy, a kupując materac i poduszkę, a także akcesoria, wybierzmy produkty, które poprawiają komfort i jakość snu. Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnego rodzaju poduszek piankowych, jednak nie każda zapewnia komfort i wygodę snu, cechując się identycznymi właściwościami.

Czym właściwie wyróżnia się wysokiej jakości, przyjazna zdrowiu poduszka piankowa? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – poduszka piankowa, która zapewnia zdrowy, regenerujący sen to produkt wykonany z innowacyjnych materiałów, dzięki którym właściwie podpiera głowę, pozwalając na właściwe ułożenie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, nowoczesne poduszki piankowe cechują się dodatkowymi właściwościami, dzięki którym regulują temperaturę w czasie snu, zapobiegając nadmiernemu poceniu, a także pozwalają na przepływ powietrza pomiędzy ciałem i poduszką, co ułatwia zasypianie i poprawia komfort snu.

Jaką poduszkę piankową wybrać?

Poduszki piankowe wykonane są z różnego rodzaju pianek, które odpowiadają za ich elastyczność. Podział poduszek piankowych uwzględnia także ich kształt – wyróżniamy poduszki piankowe o klasycznym kształcie oraz poduszki profilowane, których kształt dostosowany jest do potrzeb osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa szyjnego.

Wybór rodzaju poduszki piankowej powinien uwzględniać indywidualne potrzeby oraz stan zdrowia, bo tylko wówczas będzie ona prawidłowo pełniła swoje funkcje. Szukając klasycznej poduszki piankowej, która doskonale sprawdzi się w przypadku osób preferujących sen na nieco twardszym podłożu, idealnym wyborem jest poduszka AIR FRESH RELAX, która posiada większą elastyczność. Poduszka AIR FRESH RELAX to innowacyjny produkt, który zmniejsza nadmierną potliwość. Klasyczny kształt i optymalna wysokość poduszki AIR FRESH RELAX to gwarancja szybkiej i bezproblemowej adaptacji oraz wygody i komfortu snu w każdej pozycji. Zastosowanie warstwy żelu na powierzchni pianki skutecznie reguluje temperaturę ciała, co sprawia, że poduszka AIR FRESH RELAX ułatwia zasypianie i zapobiega częstemu wybudzaniu się w nocy, gdy w sypialni panuje wysoka temperatura.

Świetnym wyborem dla wymagających będzie także klasyczna lub profilowana poduszka AIR GREY RELAX, która powstała z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i najwyższej jakości, przyjaznych zdrowiu materiałów. AIR GREY RELAX zapewnia maksymalną regulację temperatury oraz szybkie usuwanie wilgoci, a także pozwala na utrzymanie prawidłowego mikroklimatu, co przekłada się na jakość snu. Poduszka AIR GREY RELAX to produkt antyalergiczny, który chroni przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Szukając poduszki profilowanej, która została stworzona z myślą o zdrowym, regenerującym śnie, warto bliżej poznać unikalną poduszkę AIR CRISTAL CERVICAL, która łączy w sobie idealnie dobrany do potrzeb kręgosłupa kształt, a także innowacyjne materiały i technologie. Poduszka AIR CRISTAL CERVICAL została wykonana z zastosowaniem rewolucyjnego materiału Crystal Foam na bazie kryształków, które pozwalają na szybkie odzyskanie energii życiowej, zapewniając zdrowy, spokojny sen. Sekret wyjątkowych właściwości poduszki AIR CRISTAL CERVICAL tkwi w zastosowaniu aż 16 kryształów oraz srebra, które ma antybakteryjne właściwości, a także materiałów, które regulują temperaturę snu i zapewniają optymalny przepływ powietrza.

Wszystkie poduszki marki MollyFlex to produkty o najwyższej jakości, które posiadają status wyrobu medycznego, dlatego przed ich zakupem warto przeczytać etykietę lub skonsultować się z fizjoterapeutą bądź lekarzem.

Podsumowanie

Poduszka piankowa to doskonały wybór, bo zapewnia ona zdrowy, spokojny i wygodny sen, dbając o prawidłowe podparcie głowy i szyi, a także regulując temperaturę ciała. Poduszki piankowe to produkty antyalergiczne, co sprawia, że idealnie sprawdzają się w każdej sypialni. Wybór pomiędzy poduszką o klasycznym kształcie i poduszką profilowaną pozwala dopasować produkt pod względem indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia. Innowacyjne materiały i rewolucyjne technologie, zastosowane do produkcji poduszek MollyFlex, zapewniają dodatkowo skuteczną wentylację i zapobiegają rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów, dbając o utrzymanie prawidłowego mikroklimatu, przyjemnie chłodzą i zapobiegają nadmiernej potliwości.

Powiązane wpisy